


5 699 ₴
5 300,07 ₴
Аерохокей Garlando Ghibli (GHIBLI) створений для найменших гравців і призначений для використання на столі. Модель відрізняється великою увагою до вибору матеріалів і використовуваних кольорів, чудовою ретельністю обробки деталей і привабливим дизайном, що відтворює хокейний майданчик. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, швидкість і координацію рухів. Аерохокей Garlando Ghibli (GHIBLI) - гарний подарунок, який легко поміститься в дитячій кімнаті чи кімнаті для відпочинку, а завдяки зменшеному розміру його легко зберігати після використання.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930562 |
| Бренда | Garlando |
| Вага в упаковці | 10,5 кг |
| Вага | 10 кг кг |
| Вид | Аерохокей |
| Вік | Від 5 до 10 років |
| Габарити упаковки | 98 x 58 x 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 2 біти<br /> 2 шайби |
| Назва | Аерохокей Garlando Ghibli (GHIBLI) |
| Розміри | 91,5 x 51 x 33 см |
| Розміри ігрового поля | 87 x 49 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Ціна | 5799.00 |
| Штрихкод | 8029975906119 |