




50 999 ₴
Вишуканий настільний футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL) зі складаними ніжками для компактного зберігання - ідеальний варіант для невеликого приміщення. Міцна конструкція стола має елегантне поєднання чорного та сріблястого кольорів, натхненного стилем хай-тек. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Цей стіл характеризується надійністю та стійкістю, що робить його придатним для гри в будь-якому місці: від дому до офісу та бару. Настільний футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929901 |
| Бренда | Garlando |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Вага | 75 кг кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Вік | Від 14 років |
| Габарити упаковки | 150 x 80 x 36 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м\'ячів |
| Назва | Настільний футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги<br /> Складана конструкція |
| Розміри | 144 х 125 х 82-91 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Італія |
| Ціна | 39999.00 |
| Штрихкод | 8029975171135 |