





36 999 ₴
Настільний футбол Garlando G-500 Evolution (G500NEULVL) - професійна модель лінійки Evolution, спеціальної серії з трьох футбольних столів, яка також включає F-200 Evolution і G-2000 Evolution. Міцна конструкція стола має елегантне поєднання чорного та сріблястого кольорів, натхненного стилем хай-тек. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Цей стіл характеризується надійністю та стійкістю, що робить його придатним для гри в будь-якому місці: від дому до офісу та бару. У 1999 році журналісти British Sport Magazine назвали G-500 кращим футбольним столом року в своїй ціновій категорії. Також G-500 був кастомізований сотнями відомих брендів, які вибрали цю модель завдяки простим лініям корпусу, особливо придатним для підкреслювання логотипів і корпоративних кольорів. Настільний футбол Garlando G-500 Evolution (G500NEULVL) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929888 |
| Бренда | Garlando |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Вага | 75 кг кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Вік | Від 14 років |
| Габарити упаковки | 150 x 80 x 34 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м\'ячів |
| Назва | Настільний футбол Garlando G-500 Evolution (G500NEULVL) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Розміри | 143 х 125 х 88-91 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Італія |
| Ціна | 36999.00 |
| Штрихкод | 8029975150116 |