









24 499 ₴
22 784,07 ₴
Баскетбольна стійка Garlando Orlando (BA-18) регулюється по висоті, призначена для для найбільш досвідчених гравців. Модель ідеально підходить для використання на вулиці.
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929769 |
| Бренда | Garlando |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Вага | Black/Red кг |
| Габарити упаковки | 132,5 x 87 x 28 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Матеріал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Акрил |
| Особливості | Діаметр кільця: 45 см<br /> Висота кошика: 225-305 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка, стійка, основа<br /> Вага: 22 кг |
| Розмір | Щит: 112 x 72 x 3 см<br /> Основа: 110 x 75 x 20 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип | Стійки |
| Штрихкод | 8029975800226 |