






5 299 ₴
Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) - настільний футбол і настільний хокей в одному продукті, створений для того, щоб запропонувати максимум розваг для дітей навіть в умовах невеликої кімнати. Зменшені розміри дозволяють використовувати цю модель столу всюди, а дизайн корпусу сподобається наймолодшим гравцям. Стіл виготовлений із якісних матеріалів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців, завдяки телескопічним штангам, що входять до стандартної комплектації.
Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал плити ігрового поля | Натуральне дерево |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 15.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 95 х 51 х 20 см |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Вид | Настільний футбол / Аерохокей |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Вік | Від 3 до 8 років |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 4 механічні лічильники очок<br /> 12 фігурок гравців (6 в одній команді та 6 в іншій)<br /> 6 ручок<br /> 2 м\'ячі<br /> 2 біти<br /> 2 шайби |
| Артикул | 929730 |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Габарити упаковки | 105 x 66 x 11 см |
| Бренда | Garlando |
| Розміри ігрового поля | 78 х 48 см |
| Ціна | 4899.00 |
| Вага в упаковці | 15,5 кг |
| Штрихкод | 8029975224190 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) |
| Розділ | Спортивні ігри |