









5 590 ₴
5 390 ₴


Парта трансформер з стільчиком, котра входить в комплект Littonia Grey FunDesk, забезпечує більше комфорту для навчання дитини:
- технологія парти з стільчиком "зростаючого" типу з механізмом регулюванням висоти дозволяє легко і швидко скоригувати стіл і стілець під зріст дитини, а також досягнути правильної постави при сидінні за столом;
- поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 40° для зручного писання, читання й малювання;
- висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя;
- виконувати домашні завдання чи відпочивати зі зростаючими меблями комфортно, адже дитяча парта з стульчиком Fundesk підлаштовується індивідуально.

Характеристики:
Специфікація
| Матеріал | Сталь, ABS пластик, поліпропілен, ДСП класу E0 |
| Розміри парти | 800x505x547~727мм |
| Розміри стільниці | 800х505мм |
| Розмір похилої частини | 800x505 мм |
| Діапазон нахилу робочого столу | 0°~30° |
| Механізм нахилу робочого столу | Пневматичний важіль |
| Діапазон висоти столу | 547 ~ 727 мм |
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Колір | Сірий |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 727 мм |
| Глибина столу | 505 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Крісло | 1 шт. |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Опори | метал |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 80 см |