




11 500 ₴

Стіл-трансформер Sognare — ергономічний, зі збільшеною робочою поверхнею і додатковими полицями, регульований за висотою із сучасним дизайном стіл для Вашої дитини. Спеціальний дизайн без гострих кутів захищає від пошкоджень. Розташовані дві шухляди для зберігання канцелярського приладдя. Багатоступеневе регулювання висоти дає змогу рости парті разом із Вашою дитиною.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Вага брутто: | 40 (кг) |
| Розміри паковання | 127(см) х 80,5(см) х 14,5(см), 78.5(см) х 66(см) х 16(см) |