









6 590 ₴
4 390 ₴

Для дітей від 3 років до підліткового віку. Підходить для зросту від 110 до 170 см. Можна використовувати як зі партою, що росте, так і зі звичайною. Змінюючи глибину спинки та висоту сидіння, Ви підберете найкомфортніше положення для дитини. Колеса мають функцію стоп- обертання під час саджання в крісло дитини понад 25 кг. У кріслі FunDesk Leone блокування відбувається завдяки кнопці, яка під час увімкнення (функція ON) блокує колеса та припиняє рух на будь-якій поверхні під тиском 20 кг. Під час вимкнення кнопки (функція OFF) на коліщатках крісла, його вільно можна пересувати кімнатою. Малюк не відвертатиме уваги від занять, катаючись на кріслі. Крісло має підставку для ніг.

Спинка крісла FunDesk Leone зроблена з повітропроникного матеріалу, що забезпечує комфорт у літній період часу. Її ортопедична форма забезпечує правильне формування постави дитини. Спеціальний дизайн спинки має дві частини, які виробляють ефект формування постави та рівних лопаток, знімання негативних відчуттів защемлення м'язів спини.

Підставка для ніг із міцного пластику.
Нейлонові коліщатка плавно ковзають по підлозі, не пошкоджуючи його.
Рух крісла блокується у разі навантаження від 25 кг.
Функція вимкнення блокування коліс.
| Колір каркаса крісла: | сірий |
| Колір тканини крісла: | блакитний |
| Висота крісла: | 75-105 см |
| Висота сидіння: | 35-58 см |
| Глибина сидіння: | 30-38 см |
| Підходить для дітей зростом | від 110 до 170 см |
| Рекомендоване навантаження на крісло | 80 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | CUBBY |
| Обертання крісла | Немає |
| Тип крісла | Ортопедична |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Колір | Сірий |
| Колір (крісло) | сірий |