









5 490 ₴
4 490 ₴


Парта трансформер з стільчиком, котра входить в комплект Bellissima grey FunDesk, забезпечує більше комфорту для навчання дитини:
- технологія парти з стільчиком "зростаючого" типу з механізмом регулюванням висоти дозволяє легко і швидко скоригувати стіл і стілець під зріст дитини, а також досягнути правильної постави при сидінні за столом;
- поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 40° для зручного писання, читання й малювання;
- висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя;
- виконувати домашні завдання чи відпочивати зі зростаючими меблями комфортно, адже дитяча парта з стульчиком Fundesk підлаштовується індивідуально.
| Призначення: | навчальний стіл, що нахиляється |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | Пресоване дерево (МДФ), сталь, полімер |
| Товщина: | 15 мм |
| Доступний колір: | Блакитний/Рожевий/Сірий |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 664х493х540-766 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 386x380x673-793 мм |
| Розмір столу (ШхГхВ): | 664x493х15 мм |
| Розмір нахильного столу (ШхГхВ): | 664x365х15 мм |
| Розмір фіксованої частини столу (ШхГхВ): | 664х128х26 мм |
| Зберігання: | Шухляди |
| Рівень регулювання висоти: | 540-766 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 320-440 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу: | Роликовий фіксатор |
Якщо у вас залишились питання, ви можете завжди зателефонувати нам: 073 103 5550, або написати у месенеджери. Наш менеджер з радістю вас проконсультує!

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гачок для портфеля | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 664 мм |
| Глибина столу | 493 мм |
| Висота столу | 766 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Ніжки | метал |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Бренда | FUNDESK |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ширина столу | 66 см |
| Полиці | пластик |
| Стільчик | 1 шт. |
| Стільниця столу | МДФ |