









15 000 ₴


Парта трансформер FunDesk Sentire Blue, забезпечує більше комфорту для навчання дитини:
- технологія парти з стільчиком "зростаючого" типу з механізмом регулюванням висоти дозволяє легко і швидко скоригувати стіл і стілець під зріст дитини, а також досягнути правильної постави при сидінні за столом;
- поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 60° для зручного писання, читання й малювання;
- висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя;
- виконувати домашні завдання чи відпочивати зі зростаючими меблями комфортно, адже парта трансформер FunDesk Sentire Blue підлаштовується індивідуально.
Переваги:


FunDesk Sentire є подовженою на десять сантиметрів версією парти Pensare. Також, як і молодша версія, має містку надбудову з трьома полицями, шухлядою, підставкою для книг і перфорацією для кріплення додаткових аксесуарів.
Під розділеною на дві зони стільниці, розташовуються ще три шухляди, дві з яких мають поділ внутрішнього простору на секції, для комфортнішого зберігання речей.
Для безпеки дитини всі кути парти заокруглені, а на механізмі регулювання висоти та ніжках є пластикові накладки, що, крім захисту, також виконують декоративну роль.

За допомогою знімного важеля можна швидко та просто відрегулювати парту за висотою. Також у комплекті постачання є спеціальна наклейка від виробника з докладною таблицею співвідношення зросту дитини, що підходить для неї висоти стільниці.

Стільниця може бути зафіксована під кутом від 0°до 60°, залежно від поставленого завдання (писання, читання, малювання). Газліфт-система забезпечує високу надійність конструкції та плавність ходу.

На задній стінці надбудови розташовані спеціальні отвори, які можуть бути використані для кріплення додаткових аксесуарів.

Вбудована в полицю висувна підставка для книг дає змогу звільнити більше місця на основній робочій поверхні.

Ніжки укомплектовані спеціальними регульованими за висотою пластиковими шайбами. Які знижують ковзання парти, і запобігають її хитанню у разі нерівностей підлоги.
Ручка-гачок із зовнішнього боку парти, ідеально підходить для зберігання рюкзака, сумки або кошика для додаткових аксесуарів.
Бар'єр-лінійка утримує зошити, книги та аркуші паперу у разі великих нахилів стільниці, що особливо зручно під час малювання. Також на бар'єр нанесена розмітка лінійки для більшої функціональності.
Для виготовлення FunDesk Sentire використовуються тільки якісні та безпечні матеріали. Основа складається з металу, що робить парту стійкішою та надійнішою. Стільниця виготовлена з МДФ з антивідблисковим покриттям.
Специфікація:
| Розмір столу (ШхГхВ) | 1200 x 650 x 540 -760 mm |
| Розмір похилої частини стільниці | 775 x 425 mm |
| Кут нахилу стільниці: від 0 до 60° | от 0 до 60° |
| Товщина стільниці: | 25 мм |
| Висота столу регулюється | від 540 мм до 760 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | парта учнівська одномісна регульована |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Комплектація парти | З надбудовою |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Да |
| Опори | метал |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |