









4 700 ₴
Очень важно, чтобы ребенок правильно сидел за столом при выполнении домашнего задания. Модель Sole предназначена для обеспечения более комфортной среды обучения. Стол и стул могут быть легко отрегулированы по высоте, что позволяет оптимально адаптировать его под соответствующий рост ребенка. Поверхность учебного стола можно наклонять до 60 ° для удобного письма, чтения и рисования. Отсеки ящика в нижней части стола предоставляют достаточное количество пространства для книг и канцелярских принадлежностей.
| Призначення: | Непохитний навчальний стіл |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 18 мм |
| Доступний колір: | Голубий/Рожевий/Сірий/Зелений |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 700x500x510-760 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 390x416x340-470 мм |
| Розмір столу: | 700x500 мм |
| Розмір наклоняемого столу: | 700x500 мм |
| Зберігання: | Висувні ящики |
| Рівень регулювання висоти: | 510-760 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 340-470 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Підстава столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | Від 0 До 60° |
| Механізм кута нахилу: | Фіксатор роликовий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 17 кг |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 769 |
| Глибина | 500 |
| Довжина | 700 см |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Опори | метал |
| Парта | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 70 см |