








3 890 ₴


Парта FunDesk Sole представлена в двох моделях стандартної фіксацією і з механізмом жорсткої фіксації для зміни висоти парти.
Дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом при виконанні домашнього завдання. Модель Sole призначена для забезпечення більш комфортного середовища навчання. Стіл і стілець легко можуть бути відрегульовані по висоті, що дозволяє оптимально адаптувати його під відповідний ріст дитини. Поверхня навчального столу можна нахиляти до 40 ° для зручного письма, читання і малювання. Відсіки скриньки в нижній частині столу надають достатню кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
| Призначення: | Непохитний навчальний стіл |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 18 мм |
| Доступний колір: | Голубий/Рожевий/Сірий/Зелений |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 700x500x510-760 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 390x416x370-470 мм |
| Розмір столу: | 700x500 мм |
| Розмір наклоняемого столу: | 700x500 мм |
| Зберігання: | Висувні ящики |
| Рівень регулювання висоти: | 510-760 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 340-470 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Підстава столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | Від 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу: | Фіксатор роликовий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 17 кг |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 769 |
| Глибина | 500 |
| Довжина | 700 см |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Опори | метал |
| Парта | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для хлопчика 👦🏻 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 70 см |