









5 200 ₴


Grey Cura FunDesk - універсальний колір парти підійде до будь-якого інтер'єру. Стільниця легко настроюється режим мольберта, робочу поверхню парти нахиляється до 40° для зручного письма, читання, малювання. Регульована висота парти та стільці, зручний висувний ящик для зберігання ручок і олівців.
Характеристики:
Специфікація:
|
Призначення: |
Непохитний навчальний стіл |
|
Модель: |
Навчальний стіл для однієї дитини |
|
Матеріал: |
Пресоване дерево (МДФ), сталь, полімер |
|
Товщина: |
15 мм |
|
Доступний колір: |
Сірий |
|
Габарити столу (ШхГхВ): |
664х493х540-766 мм |
|
Розмір стільця (ШхГхВ): |
360x310x612~732 мм |
|
Розмір столу (ШхГхВ): |
664х493х15 мм |
|
Розмір наклоняемого столу (ШхГхВ): |
664х365х15 мм |
|
Розмір фіксованої частини стола (ШхГхВ): |
664х128х26 мм |
|
Зберігання: |
Висувні ящики |
|
Рівень регулювання висоти: |
540-766 мм |
|
Механізм регулювання висоти столу: |
Ручний |
|
Механізм регулювання висоти столу: |
Ручний |
|
Підстава столу: |
Регульоване |
|
Кут нахилу столу: |
Від 0 До 40° |
|
Механізм кута нахилу: |
Фіксатор роликовий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 766 мм |
| Глибина столу | 493 мм |
| Довжина столу | 664 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Ширина столу | 66 см |