









5 390 ₴
4 890 ₴




Стандартна комплектація комплекту Cubby Vanda містить у собі безліч практичних допоміжних засобів, що допомагають організувати роботу. Є висувна скринька для канцелярії та дитячих зошитів, гачок для портфеля, а простора стільниця розміром 700x510mm може виконувати функцію мольберта, її легко підняти до рівня 45 градусів.


Специфікація:
|
Розміри столу: |
700x510x550-770mm |
|
Розмір стільниці |
700x510mm |
|
Розмір похилої частини стільниці |
700x400mm |
|
Кут нахилу стільниці |
0-45° |
|
Механізм кута нахилу стільниці |
Ручний механізм |
|
Діапазон зміни висоти |
550-770mm |
|
Матеріал |
МДФ E1, пластик, метал |
|
Доступні кольори |
блакитний, рожевий, сірий |
Комплектація:
Якщо у вас залишились питання, ви можете завжди зателефонувати нам: 073 103 5550, 073 103 5550, або написати у месенеджери. Наш менеджер з радістю вас проконсультує!
Звертайтеся біля зіниці для вас месенджері (Телеграм, Вайбер):

Та переходьте на наші соціальні сторінки (Фейсбук та Інстаграм):


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Колір | Сірий |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Глибина столу | 550 мм |
| Довжина столу | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | CUBBY |
| Вага комплекту | 16.5/15kg |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Опори | метал |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Універсальні 👩👧👦, Товари для хлопчика 👦🏻 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 70 см |