









4 290 ₴


Дитяча парта зі стільчиком, які входять до комплекту SORPRESA PINK Cubby, забезпечує більше комфорту для навчання дитини:
- технологія парти з стільчиком "зростаючого" типу з механізмом регулюванням висоти дозволяє легко і швидко скоригувати стіл і стілець під зріст дитини, а також досягнути правильної постави при сидінні за столом;
- поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 40° для зручного писання, читання й малювання;
- висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя;
- виконувати домашні завдання чи відпочивати зі зростаючими меблями комфортно, адже дитяча парта з стульчиком SORPRESA PINK Cubby підлаштовується індивідуально.
| Специфікація: | |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 670x470x545-762 мм |
| Розмір стільця: | 365x345x673-773 мм |
| Розмір нахильного столу: | 670x470 мм |
| Рівень регулювання висоти спинки: | 673-773 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний жорстка фіксація |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу стільниці: |
Роликовий фіксатор |
Характеристики:
Особливості ортопедичних меблів від Cubby:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 762 мм |
| Глибина столу | 470 мм |
| Довжина столу | 670 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | CUBBY |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Опори | метал |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 65 см |