









3 590 ₴
2 990 ₴


Дитяча парта зі стільчиком, які входять до комплекту OLEA PINK Cubby, забезпечує більше комфорту для навчання дитини:
- технологія парти з стільчиком "зростаючого" типу з механізмом регулюванням висоти дозволяє легко і швидко скоригувати стіл і стілець під зріст дитини, а також досягнути правильної постави при сидінні за столом;
- поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 40° для зручного писання, читання й малювання;
- висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя;
- виконувати домашні завдання чи відпочивати зі зростаючими меблями комфортно, адже дитяча парта з стульчиком OLEA PINK Cubby підлаштовується індивідуально.

Характеристики :
Спецификация:
| Назначение: | Наклоняемый учебный стол |
| Модель: | Учебный стол для одного ребенка |
| Материал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Толщина: | 15 мм |
| Цвет: | Голубой, серый, розовый |
| Габариты стола (ШхГхВ): | 670x470x545-762 мм |
| Размер стула (ШхГхВ): | 365x345x673-773 мм |
| Размер наклоняемого стола: | 670x470 мм |
| Уровень регулировки высоты стола: | 545-762 мм |
| Механизм регулировки высоты стола: | Ручной, жесткая фиксация |
| Уровень регулировки высоты стула: | 320-420 мм |
| Основание стола: | Регулируемое |
| Угол наклона стола: | От 0 До 40° |
Комплектация:
Стол ― 1шт.
Стул ― 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 762 мм |
| Глибина столу | 470 мм |
| Довжина столу | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Комплектація парти | Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Ні. |
| Опори | метал |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 65 см |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Рожевий |
| Тип мебели | набір учений однодійний (стол + 1 стілець) |
| Можливість регулювання висоти стільниці | True |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | True |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |