









4 090 ₴
3 190 ₴
| Парта дитяча з стільчиком, комплект з регульованою висотою OLEA GREY Cubby |


Дитяча парта зі стільчиком, які входять до комплекту OLEA GREY Cubby, забезпечує більше комфорту для навчання дитини:
- технологія парти з стільчиком "зростаючого" типу з механізмом регулюванням висоти дозволяє легко і швидко скоригувати стіл і стілець під зріст дитини, а також досягнути правильної постави при сидінні за столом;
- поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 40° для зручного писання, читання й малювання;
- висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя;
- виконувати домашні завдання чи відпочивати зі зростаючими меблями комфортно, адже дитяча парта з стульчиком OLEA GREY Cubby підлаштовується індивідуально.

Характеристики:
Специфікація:
| Призначення: | навчальний стіл, що нахиляється |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 15 мм |
| Цвет: | Блакитний, сірий, рожевий |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 670x470x545-762 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 365x345x673-773 мм |
| Розмір нахильного столу: | 670x470 мм |
| Рівень регулювання висоти столу: | 545-762 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручна, жорстка фіксація |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 320-420 мм |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
Комплектація:
Стіл — 1 шт.
Стілець — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 762 мм |
| Глибина столу | 470 мм |
| Довжина столу | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Комплектація парти | Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Ні. |
| Опори | метал |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 65 см |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Сірий |
| Тип мебели | набір учений однодійний (стол + 1 стілець) |
| Можливість регулювання висоти стільниці | True |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | True |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |