









5 460 ₴
5 090 ₴


Парта трансформер зі стільчиком, які входять до комплекту Botero Grey Cubby, забезпечує більше комфорту для навчання дитини:
- технологія парти з стільчиком "зростаючого" типу з механізмом регулюванням висоти дозволяє легко і швидко скоригувати стіл і стілець під зріст дитини, а також досягнути правильної постави при сидінні за столом;
- поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 40° для зручного писання, читання й малювання;
- висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя;
- виконувати домашні завдання чи відпочивати зі зростаючими меблями комфортно, адже дитяча парта з стульчиком Botero Grey Cubby підлаштовується індивідуально.
Переваги:

Cubby Botero — це комплект, що росте, у якому є все, щоб зберегти здорову поставу та зір Вашої дитини. Підходить як для навчання, так і для творчих занять.

Стільниця розміром 780 x 570 mm, дасть змогу дитині правильно розподілити робочий простір, а шухляда-органайзер дає змогу тримати все під рукою (дитячі зошити, матеріали для творчості, канцелярію).
Кут нахилу стільниці легко регулюється завдяки газліфту и фіксаторам кута нахилу.
Досить послабити фіксатори, і газліфт плавно підіймає або опускає стільницю, вибираємо потрібну висоту та фіксуємо фіксаторами.

Завдяки шкалі росту на зовнішній стороні ніжки, парту легко можна відрегулювати під зріст дитини от 540 mm до 760 mm і створити всі умови для продуктивної роботи.

До комплекту Cubby Botero входить сучасний і зручний стілець-трансформер.
Усі краї не мають гострих кутів, що зробить навчальний або ігровий процес максимально безпечним. Надійний каркас виготовлений із металу білого кольору. Матеріали, з яких виготовлений стілець, екологічно чисті, високої якості та відповідають усім вимогам безпеки.
Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини влітку.
Спинка має ергономічну форму, забезпечена отвором для зручного переміщення стільця.

Комплект додатково комплектується металевою підставкою для книг, яка розташована на безпечній відстані від очей, завдяки цьому зір дитини не псується під час роботи з підручником або планшетом.
Також до комплекту входить LED лампа, яка має три режими освітлення, які підходять: для навчання, для читання і для відпочинку.
У такий спосіб підбирається оптимальний режим освітлення, який сприятливо впливатиме на очі Вашої дитини.
|
Специфікація |
|
|
Розміри |
780 x 588 x 540-760 mm |
|
Розмір стільниці |
780 x 588 mm |
|
Розмір похилої частини стільниці |
780 x 400 mm |
|
Кут нахилу стільниці |
0-40° |
|
Механізм кута нахилу стільниці |
Ручний механізм |
|
Діапазон зміни висоти |
540-760 mm |
|
Матеріал |
МДФ E1, пластик, метал |
|
Доступні кольори |
блакитний, рожевий, сірий зелений |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Глибина столу | 588 мм |
| Довжина столу | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | CUBBY |
| Вага комплекту | 22/20kg |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект, З підставкою для книг |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Опори | метал |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 80 см |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Сірий |
| Тип мебели | набір учений однодійний (стол + 1 стілець) |
| Можливість регулювання висоти стільниці | True |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | True |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |