









7 390 ₴


Парта трансформер FunDesk Colore Grey для хлопчика, забезпечує більше комфорту для навчання дитини:
- технологія парти з стільчиком "зростаючого" типу з механізмом регулюванням висоти дозволяє легко і швидко скоригувати стіл і стілець під зріст дитини, а також досягнути правильної постави при сидінні за столом;
- поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 40° для зручного писання, читання й малювання;
- висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя;
- виконувати домашні завдання чи відпочивати зі зростаючими меблями комфортно, адже парта трансформер FunDesk Colore Grey підлаштовується індивідуально.
Переваги:

Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | парта учнівська одномісна регульована |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Глибина столу | 660 мм |
| Довжина столу | 959 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | З шухлядою |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Опори | метал |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |