









9 180 ₴
8 380 ₴


Парта Nerine – ергономічна, регульована за висотою парта. Вона має все необхідне, щоб використовувати робоче місце з максимальною користю: висувний пенал — органайзер, у який можна скласти все канцелярське приладдя. Є надбудова на робочій поверхні для збільшення робочого простору. Антивідблискове покриття захищає очі дитини від втоми та відбиття світла, а сама стільниця надійно захищена від пошкоджень. Заокруглені краї виключають можливість поранення дитини.

Кут нахилу стільниці регулюється від 0 до 60 градусів і дає змогу займатися як заняттями, так і малюванням (парту можна використовувати як мольберт), а також не тільки сидячи, а й стоячи, що дуже корисно для постави.
Матеріал: Е1 МДФ із меламіновим покриттям, сталь, поліпропілен, ABS-пластик
Розмір столу (ШхГхВ): 1000 x 600 x 880 — 1140 мм
Розмір стільниці (ШхГ): 1000 х 600 мм
Розмір похилої частини стільниці (ШхГ): 700 х 400 мм
Кут нахилу стільниці: від 0 до 60°
Товщина стільниці: 25 мм
Висота столу регулюється від 540 мм до 800 мм
Доступні кольори: сірий
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | CUBBY |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 800 |
| Висота від підлоги | 800 мм |
| Глибина | 600 |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина | 1000 см |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | З шухлядою, З надбудовою |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Опори | метал |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина | 100 см |
| Ширина столу | 100 см |