








3 690 ₴


Дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом під час виконання домашнього завдання. Модель Sole II призначена для забезпечення комфортнішого середовища навчання. Стіл і стілець можуть бути легко відрегульовані за висотою, що дає змогу оптимально адаптувати його під відповідний зріст дитини. Поверхня навчального столу можна нахиляти до 40 ° для зручного писання, читання й малювання. Спеціальне поглиблення на столі призначене для зберігання ручок та олівців.
Комплект парта та стілець-трансформери FunDesk Sole II Pink представлена у двох моделях стандартною фіксацією і з механізмом жорсткої фіксації для зміни висоти парти.

Зміна висоти цього комплекту відбувається завдяки переміщення ніжок дитячого столу (стіла) і фіксації їх через отвори за допомогою болтів і шестигранного ключа.
Варто зазначити, що складники механізми підіймання виготовлені з металу (ABS+PP/Сталь) тому комплект FunDesk Sole II Pink слугуватиме Вам дуже довго.

Це класичний метод, дуже швидка трансформація для потрібної висоти парти або стільця комплекту FunDesk Sole II.
Це регулювання ідеально підходить для шкіл і садків, де після закінчення занять дітки змінюються, і вчитель із легкістю зможе змінити висоту під іншого учня. Все швидко та легко, навіть для дитини не становитиме труднощів відрегулювати висоту:
1. Взявшися руками за сидіння, ногами притримувати основи ніжок;
2. Підняти сидіння вгору до упору;
3. Далі — до кінця опустити його вниз;
Усередині механізму міститься фіксатор, який зафіксує потрібну висоту.
Важливо! Максимальне навантаження для товарів зі стандартною фіксацією регулювання висоти — 50 кг.
| Призначення: | навчальний стіл, що нахиляється |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 18 мм |
| Доступний колір: | Блакитний/Рожевий/Сірий/Зелений |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 700x500x510-760 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 390x416x340-470 мм |
| Розмір столу: | 700x500 мм |
| Розмір нахильного столу: | 700x500 мм |
| Рівень регулювання висоти: | 510-760 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 340-470 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу: | Роликовий фіксатор |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 15,5 кг |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 760 |
| Глибина | 500 |
| Довжина | 700 см |
| Комплектація парти | Зі стільцем, Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Ні. |
| Опори | метал |
| Парта | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 70 см |