






6 190 ₴
Комплект Disa – ергономічний, компактний, регульований по висоті комплект учнівських меблів. Поверхня навчального столу можна нахиляти до 40 ° для зручного письма, читання і малювання. Наявність спеціального захисту від защемлення пальців дозволяє уберегти руки вашої дитини від пошкоджень. Присутній пенал на робочій поверхні для канцелярських предметів.Під стільницею розташована висувна полиця, що забезпечує досить місця для зберігання книг і канцелярського приладдя. Стілець має перфорацію для забезпечення циркуляції повітря до тіла дитини, що особливо актуально в літній час. Наявність багатоступеневого механізму регулювання висоти дозволяє комплекту «рости» разом з вашою дитиною, сприяє формуванню правильної постави завдяки ортопедичним властивостям.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | CUBBY |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 746 |
| Глибина | 584 |
| Глибина стільниці | 584 мм |
| Довжина | 827 см |
| Довжина стільниці | 827 мм |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Крісло | 1 шт. |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Опори | метал |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина столу | 80 см |