









6 000 ₴


Дитяче ортопедичне крісло, яке дозволить правильно сформуватися спинці вашій дитині, при цьому знизить навантаження і втому при заняттях та розвагах. Спеціально розроблена з двох частин спинка крісла регулюється по висоті, що забезпечує правильне позиціонування хребта дитини. Пневматичний механізм дозволяє легко відрегулювати висоту крісла. Роликове підстава, забезпечує велику стійкість від перекидання. Екологічно чистий матеріал забезпечує довговічність використання.
| Материал: | Полиэстер + пена-губка + метал |
| Цвет: | Розовый |
| Размер изделия (ШхГхВ): | 470мм x 290-430мм x 450-570мм |
| Размеры сидения (ШхГхТ): | 470мм x 440мм x 85мм |
| Регулировка высоты кресла: | 450мм-570мм |
| Регулировка высоты спинки: | 770мм-920мм |
| Уровень регулировки глубины сиденья: | 290мм-430мм |
| Стопперы колес: | Да |
| Механизм регулировки высоты: | Пневматическая пружина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 6 шт. |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 570 мм |
| Глибина крісла | 430 мм |
| Ширина крісла | 470 мм |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Так |
| Глибина сидіння крісла | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Обертання крісла | Да |
| Тип крісла | Ортопедична |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для хлопчика 👦🏻 |
| Колір | Блакитний |