








2 000 ₴

Стілець для школяра FunDesk SST3 — це зручний і сучасний стілець-трансформер.
Усі краї не мають гострих кутів, що зробить навчальний або ігровий процес максимально безпечним. Надійний каркас виготовлений із металу білого кольору, колір пластикових елементів сірий. Матеріали, з яких виготовлений стілець, екологічно чисті, високої якості та відповідають усім вимогам безпеки.

Використовуючи спеціальну шкалу із зазначенням зросту дитини, ви легко та швидко зможете надати стільчик у потрібне положення для дитини від 3 до 14 років.

Спинка має ергономічну форму, забезпечена отвором для зручного переміщення стільця.

Для регулювання висоти спинки стільчика використовується спеціальний гвинт.

Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини влітку.
| Призначення: | Регульований за висотою стілець |
| Модель: | Навчальний стілець для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Рівень регулювання висоти: | 30-44 см |
| Доступний колір: | Блакитний/Рожевий/Зелений |
| Габарити стільця (ШхГхВ): | 34,5×36,5×30-44 см |
У цьому відео ви зможете дізнатися, як самостійно без особливих зусиль зібрати стілець.
Покупці з Києва можуть замовити збирання крісел у нашій компанії.
А ті, хто бажає самостійно зібрати стільчик або перебувають в інших містах, зможуть зробити це за допомогою цього відео ⇓⇓⇓
Посібник щодо налаштування висоти стільчика допоможе Вам самостійно та швидко відрегулювати висоту стільця відповідно зросту дитини.

Зробити це можна за кілька нескладних кроків:
1. Взявшися руками за сидіння, ногами притримувати основи ніжок;
2. Підняти сидіння вгору до упору;
3. Далі — до кінця опустити його вниз;
4. Виставляючи необхідну висоту орієнтуючись на шкалу регулювання, яка розташована на ніжці стільчика.
❗Внимание! Регулювання висоти стільчика має проводитися без дитини на виробі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Висота сидіння стільчика | 440 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 793 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина сидіння крісла | Немає |
| Глибина стільчика | 418 мм |
| Комплектація підлокотників | Ні. |
| Глибші спинки | Да |
| Ніжки | метал |
| Сидячі | пластик |
| Стан | Нове |
| Спінка | пластик |
| Тип | Штульчик |
| Ширина стільчика | 390 мм |