









18 388 ₴
Багатофункціональна силова станція HS-1008K від Hop-Sport зі шведською стінкою - це пристрій, призначений для комплексних силових тренувань удома. З її допомогою ви зможете ефективно пропрацювати всі основні групи м'язів ( рук, спини, грудей і преса), виконуючи найрізноманітніші вправи, такі як вис, присідання і підтягування. Також силову станцію HS-1008K можна використовувати в ролі домашнього реабілітаційного обладнання.

Стійка конструкція
Завдяки своїй міцності і здатності витримувати навантаження до 150 кг, силова станція HS-1008K є чудовим тренажером як для серйозних силових, так і для реабілітаційних тренувань. Якісна рама, виготовлена з добротної сталі, робить всю конструкцію дуже стійкою і надійною навіть для найінтенсивніших тренувань. Деталі каркаса силової станції покриті спеціальною порошковою фарбою, яка відмінно захищає обладнання від можливих механічних пошкоджень. Станція призначена для настінного монтажу, завдяки цьому вона займає небагато місця і вже точно не буде захаращувати вашу квартиру.

Комплексне тренування
На верхній частині станції розташована перекладина довжиною близько 100 см, на рукоятці якої встановлені нековзкі накладки. У центральній частині розташовані поручні для пропрацювання преса і тріцепса. Нижні перекладини можна використовувати в ролі кріплення для тренувальної лавки або ж опори для ніг під час віджимань.

Комфортні деталі
Всі м'які елементи силової станції HS-1008K всередині наповнені міцною, гнучкою губкою, а зверху покриті якісною екошкірою, завдяки чому цей тренажер є чудовим пристроєм для тривалих та інтенсивних тренувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 36 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Бруси, Турнік |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Шведська стінка |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шведські стінки |
| Додаткові характеристики | Бруси та сходинки виготовлені з металу |
| Клас | Домашні |
| Розміри | 220x70 см |