
107 481,40 ₴
Lineflex Plateload Line PSIP похила пресова машина для грудей Нахилена пресова машина для грудей Steelflex PlateLoad Line PSIP - це високоякісна тренувальна машина, яка зміцнює м’язи рук і трицепсів. Ця машина забезпечує оптимальний кутовий рух (подібний до руху нахиленого жиму) для зміцнення верхньої частини хребта. Міцна, стійка конструкція покрита електростатичною порошковою фарбою для захисту від подряпин. Сидіння та спинка сильно прокладені для максимального комфорту. Крім того, положення сидіння регулюється, завдяки чому машина підходить для користувачів будь-якої висоти. Машина для преса грудей Incline Steelflex PlateLoad Line PSIP також має підкладки з пінопластової підкладки та нековзні ніжки для кращої стійкості під час тренування. Руки машини рухаються незалежно один від одного, що дозволяє рівномірно зміцнювати м’язи. Ця машина також має захисні болти, повністю герметичні високоякісні підшипники та опори для олімпійської ваги. Прес-машина для сундуків Steelflex PlateLoad Line PSIP підходить як для комерційного, так і для некомерційного використання.
Замовити товар можна через форму замовлення або зателефонувавши нам +380 (73) 103-55-50
Консультація БЕЗКОШТОВНО
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Steelflex |
| Вага | 101 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваговий тип | Free |
| Висота | 169 cm |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Діаметр бруска | 50 mm |
| Максимальна вага навантаження | 120 kg |
| Стовпи для вагових табличок | Да |
| Тренування м’язів | Грудь |