








19 888 ₴
Орбітрек XC1500 Gymtek ваш незамінний тренажер у світі краси, сили і спорту. Цей тренажер спрямований на тренування всіх основних груп м'язів, одночасно знижуючи навантаження на суглоби.
Стабільна конструкція забезпечує стійкість навіть під час інтенсивних тренувань. 9-кілограмова система махового колеса нового покоління працює плавно та безперебійно під час зміни навантаження. Також його робота надзвичайно тиха, Ви можете займатися в будь-який зручний час, не заважаючи оточуючим інших мешканців будинку.
Вам не потрібно турбуватися, що після завершення занять Ваша кімната продовжуватиме нагадувати тренажерний зал. Завдяки компактним розмірам і вирівнюючим ніжкам, орбітрек з легкістю залишається стабільним і безпечним.
Електромагнітний привід робить пристрій тихим і плавним. Тому, незалежно від часу дня чи ночі, пристрій працює плавно і безшумно - ви можете практикуватися, не турбуючись про те, що потурбуєте сусідів або розбудите дітей. Система опору 9 кг пропонує багато можливостей для тренувань.

Безпека і стійкість тренажера - важливі критерії для користувача під час вибору тренажера. Орбітрек Gymtek оснащений широкими педалями для ніг з рифленою поверхнею, тому ви можете бути впевнені, що ваші стопи не будуть ковзати під час заняття, і зможете повністю сконцентруватися на своєму тренуванні.

Особистий графік навантажень і тренувань - легко!
Лічильник дозволяє контролювати найважливіші параметри тренування: час тренування, швидкість з якою ви рухаєтесь, відстань яку ви долаєте, спалені калорії, частоту серцевих скорочень.
Вимірювання пульсу здійснюється за допомогою чутливих сенсорних давачів, що зручно розташовані на рукоятках. 4 програми контролю частоти серцевих скорочень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 34 см |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Дистанція, Час, Кількість кроків, Частота пульсу, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Розміри | 115x50x159 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |