








2 528 ₴
Набір акупунктурний килимок з валиком від Gymtek, який надзвичайно позитивно вплине на ваше самопочуття.
Ви дуже швидко помітите позитивні результати! Килимок ідеально підходить для людей, які страждають безсонням і болями в спині. Разом з килимком ви позбудетеся м'язової напруги і стимулюєте кровообіг. Лікування в домашніх умовах можна проводити кількома способами: стоячи, сидячи, лежачи залежно від частини тіла, яку ви хочете помасажувати. Подушка-валик не лише подбає про шийний і поперековий відділи хребта, але також дозволить точний масаж, наприклад, рук або ніг. У комплект входить чохол, який дозволить зберігати і транспортувати килимок, не побоюючись механічних пошкоджень.
Килимок акупунктурний оснащений спеціальними вкладками з шипами і в цьому полягає секрет. Килимок має 13 662 масажних точок, розташованих на розетках, що забезпечує оптимальне тиснення на тіло користувача.
Люди з болями в спині, головними болями і безсонням неодмінно помітять позитивний ефект від його використання. Однак це не тільки допоможе позбутися болю і м'язової напруги, але і поліпшить кровообіг, а побічним ефектом стане викид ендорфінів. Лікування в домашніх умовах можна проводити кількома способами. Стоячи, сидячи, лежачи, залежно від частини тіла, яку ви хочете помасажувати. Подушка не лише подбає про шийний і поперековий відділи хребта, але також дозволить проводити точний масаж, наприклад, рук або ніг.

Набір для точкового масажу позитивно впливає на настрій. Завдяки короткому релаксу ви розслабитеся і відпочинете. Ви можете бути впевнені, що це позитивно позначиться на вашому здоров'ї в цілому.

У комплект входить зручний чохол, який дозволить зберігати та транспортувати килимок. Ви захистите його від бруду та можливих пошкоджень. Відтепер килимок для точкового масажу завжди буде з вами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 г |
| Довжина | 118 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 см |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Масажний |
| Вигляд масажера | Масажна подушка, Масажний валик, ролик, Масажний килимок |
| Вид масажу | Акупресура (точковий масаж), Акупунктурний, Антицелюлітний, Шиацутурний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Призначення | Для голови, Для ніг, Для спини, Для тіла, Для шиї та плечей |
| Розмір | 118 х 46,5 х 2 см |
| Тип | Килимок акупунктурний з валиком |