









1 028 ₴
Коли Ви комплектуєте домашні тренажери, варто також подумати про те, щоб убезпечити місце, де вони будуть знаходитись. Для цього неодмінно стане в нагоді амортизаційний килимок від Gymtek, який можна встановити під кростренажери, велотренажери, бігові доріжки та інше подібне обладнання. Це дає можливість використовувати його також у спортзалі. Що дозволяє звести до мінімуму шум під час тренувань, а це означає, що Ви зможемо тренуватися, не створюючи шуму, який може заважати не лише вам, а й вашим сусідам. Килимок також призначений для стабілізації обладнання, що надзвичайно важливо під час інтенсивних тренувань, а його товщина (1 см) дозволяє захистити поверхню від подряпин і бруду.

Коврик Gymtek Mat Puzzle виготовляється з високоякісного, екологічного матеріалу EVA, підвищеної міцності. Його легко складати/розкладати, а при потребі кілька комплектів можна з'єднати між собою, щоб покрити більшу площу. При заняттях на коврику зменшується шум та вібрація.

Для виготовлення килимка була використана високоякісна, легка і міцна піна EVA. Його перевагою є водонепроникна структура, завдяки якій піна не вбирає вологу і піт, а також дуже легко миється.

Килимок Gymtek Mat Puzzle товщиною 1 см забезпечує відмінний захист підлоги з панелей, дерева або керамічної плитки. Знижує ризик подряпин або забруднення землі тренажерами або силовими засобами. Крім того, килимок збільшує амортизацію і стійкість розміщеного на ньому обладнання. Ефективно зменшує шум і вібрації, що виникають під час інтенсивних тренувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Захисний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Піна EVA |
| Особливості | Татамі |
| Покриття | Матове |
| Розмір | 118 х 176,5 см |
| Тип | Мат-пазл EVA 1 см — 6 частин |