




15 888 ₴
Спінбайк Gymtek XS1400- сучасна пропозиція для любителів спорту.
Тренажер дозволить вам повноцінно тренуватися вдома. Будьте впевнені, ви спалите непотрібні калорії і покращите свою фігуру. Конструктивна та ергономічно стійка конструкція використовує механічну стійкість, що гарантує хороший результат.

Для більшого комфорту і безпеки тренувань ви можете відрегулювати Спінбайк XS1400 відповідно свого росту. Це забезпечує вертикальне і горизонтальне регулювання. 7- рівнів сидіння дозволяють тренуватись користувачам різного віку та зросту.

Велике, регульоване по висоті кермо дозволяє вам ще більш комфортно тренуватися. Ергономічна форма керма дозволяє спортсмену знайти найбільш зручне положення рук, що особливо важливо в тренуванні.

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати тренажер в інше місце.


Металеві платформи з ремінцями безпеки запобігають ковзанню ваших ніг, а завдяки зручним ремінцям вони не рухаються навіть під час швидкої їзди.

Спінбайк Gymtek XS1400 використовує систему махового колеса 13 кг. Завдяки цьому пристрій працює дуже тихо. Навіть під час інтенсивних тренувань ви можете слухати улюблену музику, або дивитися фільм - оскільки є тримач для гаджета. Внаслідок вільного ходу - коли ви раптово припиняєте крутити платформи, маховик буде продовжувати обертатися "за інерцією", поки не сповільниться і, нарешті, не зупиниться. Завдяки цьому ви відчуєте себе на традиційному велосипеді і при цьому уникнете травм, тому що гальмування не відбувається раптово.
Планшет зображений на фотографіях не входить в комплектацію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 37 кг |
| Вага маховика | 13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги, Синхронізація з ПК, Регулювання сидіння за вертикаллю, Регулювання сидіння за горизонталлю |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Час, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Регулювання | Сидіння, керма |
| Розміри | 124х50х110см |
| Фіксація ноги | ремінці |