





13 188 ₴
Новинка магнітний орбітрек XC1200 Gymtek ваш незамінний тренажер у світі краси, сили і спорту. Цей еліптичний тренажер спрямований на тренування всіх основних груп м'язів, одночасно знижуючи навантаження на суглоби.
Стабільна конструкція забезпечує стійкість навіть під час інтенсивних тренувань. 9-кілограмова система маховика нового покоління працює плавно та безперебійно під час зміни навантаження. Також його робота надзвичайно тиха, Ви можете займатися в будь-який зручний час, не заважаючи оточуючим інших мешканців будинку.
Вам не потрібно турбуватися, що після завершення занять Ваша кімната продовжуватиме нагадувати тренажерний зал. Завдяки компактним розмірам і зручним транспортним роликам, орбітрек можна з легкістю перемістити з місця на місце.

Додаткові рукоятки орбітрека обладнані спеціальними сенсорними давачами - для вимірювання свого пульсу, під час тренування просто візьміться за них. Через кілька секунд дані вимірювання відобразяться на моніторі. Зазначимо, що оптимальна частота пульсу є головною умовою для досягнення вашої поставленої мети, оскільки занадто високий пульс може привести до перетренування, а надто низький - до недостатнього результату від тренування. Отже, якщо вам важливий результат заняття - просто виміряйте пульс і намагайтеся його контролювати!

Система махового колеса вагою 9 кг, встановлена в Gymtek XC1200 гарантує користувачеві не тільки продуктивні, але і безшумні тренування з мінімальним навантаженням на суглоби.

Відображає такі показники: час (TIME), відстань (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальну відпрацьовану відстань (ODO).
Розміри та вага:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 30 см |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Дистанція, Час, Кількість кроків, Частота пульсу, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Розміри | 122 x 64 x 161 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |