



17 788 ₴
Орбітрек XC1000 - модель з серії Gymtek, що ідеально підходить для людей, які займаються активним відпочинком і починають свій ранок з тренувань. Система махового колеса вагою 8 кілограмів дозволяє виконувати функціональні тренування на повній швидкості і не навантажує організм на перших етапах активності.

Додаткові рукоятки орбітрека обладнані спеціальними сенсорними давачами - для вимірювання свого пульсу, під час тренування просто візьміться за них. Через кілька секунд дані вимірювання відобразяться на моніторі. Зазначимо, що оптимальна частота пульсу є головною умовою для досягнення вашої поставленої мети, оскільки занадто високий пульс може привести до перетренування, а надто низький - до недостатнього результату від тренування. Отже, якщо вам важливий результат заняття - просто виміряйте пульс і намагайтеся його контролювати!

Орбітрек Gymtek XC1000 оснащений зручною ручкою - регулятором яка дозволяє плавно змінювати рівень навантаження. Вона розташована під дисплеєм на основній стойці тренажера. Ви можете легко вибрати будь-який рівень навантаження, що підійде під ваш індивідуальний стан. Відрегулювати навантаження можна на будь-якому з 8 доступних рівнів, які роблять орбітрек Gymtek XC1000 оптимальним варіантом як для новачків у спорті, так і для вже досвідчених користувачів.

Орбітрек оснащений спеціальними транспортувальними роликами, вбудованими в передній стабілізатор, за допомогою яких ви можете легко і просто перемістити тренажер у будь-яке зручне для вас місце.

Безпека під час тренувань - один із ключових критеріїв для вибору спортивного обладнання. Тренажер оснащений рельєфними платформами для ніг, які забезпечують користувачеві безпеку і комфорт під час кожного тренування.

Система махового колеса вагою 8 кг, встановлена в Gymtek XC1000 гарантує користувачеві не тільки продуктивні, але і безшумні тренування з мінімальним навантаженням на суглоби
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 32 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 30 см |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Дистанція, Час, Кількість кроків, Частота пульсу, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Розміри | 99х51х152 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |