

7 699 ₴
Велотренажер Vigor 507S - це чудовий вибір для тих, хто хоче підтримувати свою фізичну форму, не виходячи з дому. Він поєднує в собі функціональність,доступну ціну і компактні розміри.
Технічні характеристики:
Комп'ютер (LCD):
Розміри:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Велоергометр | Так |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 21 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 124 см |