






88 700 ₴
82 700 ₴
Каркасний басейн з куполом EXIT "чорна шкіра" 488х122 см (пісочний фільтр)

Басейн з куполом EXIT камінь 488х122 см (пісочний фільтр) виглядає лаконічно і елегантно. Із зовнішнього боку - тканина із забарвленням у вигляді кам'яної стіни, що зробить його розміщення в саду, на дачі або у дворі будинку особливо естетичним. У стандартну комплектацію входить насос з піщаним фільтром і сходи для басейну.
Завдяки великому діаметру і глибині 122 см, Ви зможете веселитися і плавати з друзями і сім'єю в цьому басейні усе літо.
Кругла форма басейну це не лише красиво і затишно, але і дозволяє розмістити кілька чоловік, так що ви зможете прекрасно провести час разом з друзями. Прекрасна можливість позмагатися і вирішити, хто може плавати довше за усіх під водою або хто швидше за усіх буде збирати іграшки з дна басейну, загалом можна придумати різноманітні веселі конкурси або просто пограти у ватерполо. Якщо коротко, то з круглими басейнами від EXIT Toys ви не будете нудьгувати жодної хвилини.
Ця модель доповнена багатофункціональним куполом і вибравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду у басейне від небажаних забруднень, наприклад, листя, що впали з дерев. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води у басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше.
Купол легко відкривається завдяки своєму унікальному механізму на шарнірах, також він прозорий, тому знаходячись у басейні Ви зможете спостерігати за тим, що відбувається навкруги.
У басейну не лише красивий дизайн, він міцний і стійкий, завдяки чотирнадцяти ногам рами. Сталева рама чорного кольору оцинкована і покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі і ушкоджень і гарантує тривале використання. Усередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди.
Високоякісний пісочний насос, що фільтрує, очищає навіть найдрібніші частки бруду з басейну, перекачуючи воду через шар, що фільтрує, з великою потужністю. Це гарантує, що пісок, шкідники або водорості залишаться у фільтрі. Басейн EXIT Stone завжди готовий до купання!

Габаритні розміри:
Комплектація:
Рама:
Облицювання:
Насос:
Купол басейну :
Сходи складні :
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 108 кг |
| Висота | 122 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 488 см |
| Довжина | 488 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 19330 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 488 см |