








101 200 ₴
91 200 ₴
Басейн EXIT з куполом 400х200х122см "чорна шкіра" пісочний фільтр

Басейн EXIT з куполом 400х200х122см "чорна шкіра" пісочний фільтр + тепловий насос
Ця модель доповнена функціональним куполом і вибравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду в басейні від небажаних забруднень, наприклад, листя, що впало з дерев. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води у басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше. Купол прозорий, легко відкривається завдяки вбудованим газовим пружинам, також має чотири складні віконця.
З таким басейном з дахом Ваше дозвілля більше не залежить від примх погоди.
Виріб виглядає сучасно та стильно, із зовнішнього боку – тканина з забарвленням "чорна шкіра", що робить його розміщення в саду, на дачі або у дворі приватного будинку особливо привабливим. Усередині – покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості та прохолоди. Басейн EXIT оснащений тришаровими стінами, виготовленими з ПВХ та поліестеру.
Водночас, цим басейном зможуть користуватися до 6 осіб, а оскільки басейн глибокий, то діти навіть зможуть плавати на надувних колах або пірнати. У басейну не тільки унікальний дизайн, він міцний та стійкий завдяки потужним ногам рами. Сталева рама чорного кольору має діаметр 50 мм, оцинкована та покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі та пошкоджень.

Розміри:
Комплектація:
Рама:
Купол басейну:
Облицювання:
Насос:
Сходи:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 460 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 8870 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 253 см |