

160 612 ₴
Тренажер для м'язів ніг PLLP Steelflex Plateload гарантує ефективне зміцнення нижніх частин тіла та збільшення м’язової маси нижніх кінцівок з мінімальним навантаженням на суглоби. Міцна і міцна конструкція з унікальною обробкою поверхні, зручне, ергономічне, м'яке сидіння та ручка з нековзкою пінопластовою поверхнею-ось основні особливості цього пристрою. Платформа з вертикальним регулюванням кута нахилу дозволяє правильно розташувати ноги під час тренування. Кулькові опори та можливість регулювання запобіжних хомутів дозволяють користувачеві вибирати форму вправи між частковим або повним діапазоном рухів.
Замовити товар можна через форму замовлення або зателефонувавши нам +380 (73) 103-55-50
Консультація БЕЗКОШТОВНО
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steelflex |
| Вага | 98 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 340 кг |
| Вага (Кг) | 98 кг. |
| Висота | 142 см |
| Довжина | 214 см см |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Площа | 2.90 м2 |
| Пропорції | 214 x 134 x 142 см |
| Ширина см | 134 см |
| Тренування м’язів | Ноги |