









30 288 ₴
Горизонтальний велотренажер HS-120L Ravel чорно-зелений + мат
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-120L Ravel з амортизуючим килимком - це тренажер для всієї сім'ї, особливо для людей похилого віку, для тих хто хоче скинути зайві кілограми та під час реабілітації. Однією з його переваг є особлива конструкція, завдяки якій ви тренуєтесь в безпечному положенні сидячи або напівлежачи, при цьому не навантажуючи суглоби та хребет. Під час вправ на горизонтальному велотренажері спина перебуває в розслабленому стані, відсутній біль у суглобах, не з'являється відчуття напруженості в спині та плечах. Горизонтальне положення ніг спрощує доступ крові до серця, що робить кардіотренування більш ефективними. Велотренажер розрахований на вагу до 120 кг і має зручну спинку. Сидіння велотренажера регулюється в горизонтальній площині для індивідуального налаштуванняання, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дають змогу переміщати його у потрібне вам місце. До велотренажера Ravel у комплект входить амортизуючий килимок, який стабілізує його та захищає поверхню від пошкоджень.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер
Вимірювання пульсу:
Горизонтальний велотренажер HS-120L Ravel має сучасну функцію вимірювання пульсу завдяки давачам пульсу, розміщеним на рукоятках з обох боків сидіння. Просто покладіть на них долоні, і на екрані тренувального комп'ютера або мобільному пристрої, яким ви користуєтеся, буде відображатися ваш пульс.
Безпека тренування:
Безпека під час тренувань дуже важлива! Тому велотренажер Ravel оснащено профільованим сидінням, антиковзкими педалями і зручними рукоятками. Завдяки переліченим функціям ви підлаштуєте тренажер під свої параметри. Конструкція велотренажера Ravel гарантує тренування в нейтральному і безпечному для хребта положенні, що є важливим для людей, які не можуть займатися на традиційному велотренажері.
Система махового колеса:
Система махового колеса вагою 10 кг, що використовується в тренажері, обертання якого можна контролювати за допомогою 32-рівневого навантаження. Це гарантує, що тренування будуть плавними і, що важливо, тихими.
Транспортувальні ролики:
Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
Тримач для пляшки з водою:
Не забувайте пити під час інтенсивних тренувань. Під кермом тренажера HS-120L Ravel знаходиться тримач для пляшки з водою. Завдяки цьому під час тренування ви можете пити воду чи ізотонічний напій, не встаючи з тренажера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 37 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Регулювання кута нахилу керма, Транспортувальні ролики, Ремінці на педалях, Компенсатори нерівності підлоги, Регулювання сидіння за горизонталлю |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Горизонтальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | LED |
| Довжина кроку | 30 см |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Комплектація | Тренажер, амортизувальний килимок |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Показання дисплея | Час, швидкість, дистанція, калорії, пульс, RPM, ват, рівень навантаження, HRC, профіль користувача |
| Розміри | 115 х 47 х 104 см |
| Регулювання | Сидіння |
| Рівні навантаження | 32 |