









41 188 ₴
З орбітреком HS - 250C Riper тренуватися легко, спеціально розроблена конструкція дозволяє зміцнити все тіло, зокрема ноги, стегна і сідниці. Завдяки системі махового колеса вагою 18 кг і системі обертових роликів і направляючих, тренажер працює надзвичайно плавно і безшумно. Особливої уваги заслуговують регульовані рукоятки та антиковзкі платформи, які дозволяють регулювати тренажер відповідно до ваших потреб. Орбітрек HS-250C Riper оснащений багатофункціональним комп'ютером, 32-рівневою системою регулювання навантаження і спеціальним тримачем для пляшок. HS - 250C Riper - мобільний тренажер, який можна швидко і легко перемістити в іншу кімнату за допомогою зручних транспортувальних роликів. Ми також додали спеціальний амортизуючий килимок до орбітрека Riper.
У набір входить килимок з розмірами: 130 х 60 х 0,3 см
Орбітрек Riper дає вам можливість займатися, як недосвідченим користувачам так і професіоналам. Тренажер оснащено 3-рівневими регульованими рукоятками. Зміна їх по висоті висоті дозволяє налаштувати орбітрек під свій зріст та залучити до роботи додаткові м'язи. Змінюючи висоту рукояток, ви регулюєте одночасно довжину і висоту сходинки. Таким чином можна виконувати, як рухи на бігових лижах, так і підйом по сходах.
Електромагнітний привід робить тренажер тихим і плавним. Тому, незалежно від часу дня чи ночі, пристрій працює плавно і безшумно - ви можете практикуватися, не турбуючись про те, що потурбуєте сусідів або розбудите дітей. Система опору 18 кг пропонує багато можливостей для тренувань.
Магнітний еліптичний орбітрек Riper - фітнес тренажер, який повністю адаптований для домашнього використання. Має вирівнюючі ніжки, які допомагають компенсувати нерівності поверхні, рукоятки для підйому тренажера, а також зручні транспортувальні ролики, що дозволяють переміщати його. У будь-який момент ви можете швидко пермістити його в іншу кімнату після тренування або коли до вас завітають гості.
Безпека і правильне зчеплення під час тренування дуже важливі, тому орбітрек HS-250C від Hop-Sport оснащений антиковзними платформами для ніг. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, дозволяючи вам зосередитися на вправах, які ви робите.
Примітка: планшет зображений на фото не входить в комплектацію тренажера
Замовити товар можна через форму замовлення або зателефонувавши нам +380 (73) 103-55-50
Консультація БЕЗКОШТОВНО
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 55.5 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики, Синхронізація з ПК |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Швидкість, Кількість кроків |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Q-ФАКТОР | 21 см |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Довжина кроку | 43 см |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Комплектація | Орбітрек, захисний килимок під тренажер |
| Показання дисплея | Час, швидкість, дистанція, калорії, пульс, RPM, ват, рівень навантаження, HRC, профіль користувача |
| Розміри | 160х68х169 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Орбітрек електромагнітний + мат |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 32 |