








56 888 ₴
Орбітрек HS-250CF Jucon з амортизуючим килимком - універсальний тренажер, який задіює практично всі м'язи, без ризику для суглобів. У ньому використано інноваційну систему переднього приводу, в якій стопи розташовані ближче одна до одної, що робить рухи природнішими та комфортішими при тренуваннях. Орбітрек Jucon має функцію складання, а завдяки транспортуючим роликам його легко перемістити в потрібне місце після тренування. HS-250CF Jucon оснащений сучасним навчальним комп'ютером із 12 готовими програмами та доступом до навчальних програм iConsole+ Training та Kinomap. У комплекті зорбітреком Jucon входить спеціальний амортизуючий килимок.
Також комп'ютер надає можливість вимірювати пульс за допомогою бездротового телеметричного пояса HS-P095PR, сумісного з цією моделлю орбітрека. Зазначимо, що пояс не входить у комплект.
Кожна рукоятка тренажера HS-250CF Jucon дозволяє розташовувати руки по-різному, залучивши різні групи м'язів під час тренування. Менші хвати використовуються для опрацювання нижніх частин тіла, особливо ніг і сідниць. Рукоятки мають ширину до 83 см дають можливість максимально активізувати м'язи рук, а отже виконати динамічні кардіотренування. За плавну і тиху роботу тренажера відповідає система магнітного навантаження на основі махового колеса вагою 24 кг.
Орбітрек HS-250CF Jucon оснащений транспортувальними роликами, вбудованими в передній стабілізатор, завдяки яким ви легко і просто можете перемістити його в будь-яке зручне для вас місце.
З тренажером HS-250CF Jucon ви можете налаштувати навантаження відповідно до ваших індивідуальних потреб завдяки 32-ступінчастому електронному регулюванню. Також встановлено 12 готових навчальних програм, серед яких:
Замовити товар можна через форму замовлення або зателефонувавши нам +380 (73) 103-55-50
Консультація БЕЗКОШТОВНО
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 73.5 кг |
| Вага маховика | 24 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна довжина кроку | 43 см |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики, Синхронізація з ПК |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Комплектація | Орбітрек, захисний килимок під тренажер |
| Показання дисплея | Час, швидкість, дистанція, калорії, пульс, RPM, ват, рівень навантаження, HRC, профіль користувача |
| Розміри | 69 х 165 х 51 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Орбітрек електромагнітний + мат |
| Транспортувальні ролики | Так |