






998 ₴
Любите комфортний відпочинок навіть в умовах дикої природи? Тоді розкладне крісло Outtec стане відмінним рішенням!
Туристичне крісло подарує вам масу позитивних емоцій і відчуття затишку. Крісло підійде для пікніків, пляжу, дачі та активного відпочинку. Матеріал оббивки Оксфорд 300D стійкий до зносу та вигорання. Найголовнішою особливістю туристичного крісла є легка і зручна функція складання , завдяки якій крісло не займає багато місця в багажнику чи домі.

Розкладне туристичне крісло - це незамінна річ на відпочинку. Куди б ви не зібралися, компактне крісло вам завжди стане у пригоді. Крісло Outtec у складеному вигляді займає мало місця. Чохол, що йде в комплекті значно полегшує транспортування. Крісло міцне та надійне в експлуатації.

Каркас виконаний із сталі і витримає людину з максимальною вагою 125 кілограм. Спинка та сидіння виконані з міцного матеріалу Оксфорд 300D, який швидко висихає і легко чиститься. Виготовлене з високоякісних матеріалів, стійких до погодних умов і зношування при частому використанні.
Замовити товар можна через форму замовлення або зателефонувавши нам +380 (73) 103-55-50
Консультація БЕЗКОШТОВНО
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OUTTEC |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кресла |
| Максимальне навантаження, кг. | 125 |
| Матеріал | Туризм, кемпінг |
| Розмір | 80 x 18 x 18 см |
| Тип | Розкладне крісло-лежак 62х55х51,5см |