





35 488 ₴
Гребний тренажер аеромагнітний Gymtek XR2000 - це обладнання високого класу для комплексного тренування на витривалість. Плавна робота забезпечується системою опору повітря з 16-ступінчастою ручним регулюванням. Тренуючись на гребному тренажері, ви зміцните м'язи спини, плечей і ніг.
Зрозумілий тренувальний комп'ютер пропонує 21 програму і можливість адаптувати рівень складності вправ до ваших потреб. Вирівнюючі ніжки, регульовані платформи для ніг, потік повітря і ергономічне сидіння - все це робить ваше тренування на гребному тренажері зручним і комфортним. Крім того, завдяки функції швидкого складання, тренажер легко і зручно зберігати.

Гребний тренажер Gymtek XR2000 має маховик на основі повітряної системи. Завдяки цьому тренажер працює дуже злагоджено, не вимагає частого технічного обслуговування, а його робота дуже тиха. Ви можете зручно відрегулювати рівень опору в межах 16 рівнів, використовуючи ручку-регулятор, розташовану на сталевому профілі під отвором вентилятора.

Ви хочете тренуватися вдома, щоб покращити свою фізичну форму, але у вас не так багато місця для тренажерів? Система швидкого складання в Gymtek XR2000 дозволяє легко зібрати устаткування, що зекономить місце в приміщенні. Функціональні транспортувальні ролики і ручка на задньому стабілізаторі забезпечують зручне переміщення тренажера.

М'яке сидіння анатомічної форми забезпечує комфорт навіть під час самих інтенсивних вправ, а його оптимальні розміри дозволяють зайняти стійку позицію під час тренувань. Роликові підшипники забезпечують плавний рух сидіння по сталевій направляючій.

Тренажер можна підключати до телеметричного поясу BS-5.3kHz. Для цього досить надягти пояс на груди, запустити спеціальний спортивний додаток в телефоні і, за допомогою Bluethooth, підключити пояс до смартфону. Результати вимірювання пульсу відображаються на дисплеї
За допомогою поясу можна записувати дані про свої тренування, вимірювати частоту пульсу, стежити за прогресом. Телеметричний пояск в комплектацію не входить.
Розміри та вага
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 34.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Аеродинамічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Аеромагнітний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Час, Частота пульсу, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Гребний |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Додаткові характеристики | Швидкість, відстань, час. пульс, калорії, сканування |
| Розміри | 222 x 91 x 49 см (ВхШхД) |