
1 047 ₴
Килимок inSPORTline розміром 160 x 80 x 0,6 см є універсальним захисним килимком, який призначений для захисту підлоги під еліптичним крос-тренажером або іншим тренажером. Він ефективно захищає підлогу від пошкоджень, що можуть виникати під час використання фітнес-обладнання, і також допомагає зменшити шум і поглинути удари.
Килимок має шайбу, виготовлену з 100% поліетилену. Це забезпечує міцність і тривалу службу килимка. Додатковими перевагами цього захисного килимка є неслизька поверхня, що забезпечує безпеку під час тренування, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє використовувати його навіть на відкритому повітрі, і можливість складання, що спрощує зберігання та транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Довжина | 160 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Колір | Синій |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(г) | 1590 g |
| Вага | 1590 кг |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Пояс | Ні. |
| Товщина | 6 мм. |