









17 888 ₴
Велотренажер для найвимогливіших користувачів. Масивна конструкція забезпечує виняткову стійкість і високий рівень тренувань. Плавно працює система магнітного опору вагою 11 кг (з електронним управлінням), ергономічний дизайн, можливість точного регулювання сідла і кута повороту рульового колеса гарантують, що тренування на цьому тренажері буде максимально плавної, безпечної для колін і неймовірно тихою. Ви можете займатися навіть вночі, не турбуючись про те, що розбудіть домочадців. Багатофункціональний комп'ютер з сенсорним дисплеєм пропонує доступ до багатьох програм і функцій, таких як Body Fat, HRC, Recovery, завдяки яким ви зробите свої вправи ще більш ефективними. Крім того, модель HS-060h Exige оснащена сенсорними датчиками для вимірювання пульсу.

Правильно відрегульований кут нахилу керма - який підходить до вашого зросту, зробить тренування ще більш комфортним. Крім того, він забезпечить оптимальне положення рук і зап'ястя, щоб вони не піддавалися ризику неприємного оніміння під час тренування. Кут нахилу керма можна легко встановити регулятором, розташованим під тренувальним комп'ютером.

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб виміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Комфорт під час вправ - це ключ до успішного тренування! На цій моделі можуть успішно тренуватися люди як з високим зростанням, так і з низьким. Завдяки можливості точно відрегулювати сидіння по вертикалі і горизонталі, ви можете легко відрегулювати положення велосипеда відповідно до вашої позою. Ергономічна форма сидіння зробить тренування ще більш приємною і комфортною.

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце

Можливість точного вирівнювання обладнання за допомогою ніжок дозволяє унеможливити проблему нерівностей підлоги. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що тренажер стійкий, а ваші тренування будуть комфортними та безпечними.

Займайтеся спортом безпечно з Hop-Sport! Педалі на велотренажері оснащені фіксуючим ременем, і покриті спеціальним протиковзним шаром. Завдяки цьому стопа надійно тримається та не ковзає під час вправ.

Система магнітного опору вагою 11 кг, що використовується в тренажері, гарантує, що тренування на цій моделі будуть плавними і, що важливо, тихими. На ньому можна займатися навіть уночі, не побоюючись розбудити інших домочадців.
Замовити товар можна через форму замовлення або зателефонувавши нам +380 (73) 103-55-50
Консультація БЕЗКОШТОВНО
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 32.5 кг |
| Вага маховика | 11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Синхронізація з ПК, Регулювання кута нахилу керма, Транспортувальні ролики, Ремінці на педалях, Компенсатори нерівності підлоги, Регулювання сидіння за горизонталлю |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс, ват-контроль |
| Розміри | 140x59x100 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |