









796 ₴

Виготовлені з поліетилену високого тиску. Безпечні, щільні та водночас м'які, є сертифікат гігієни.
Доступно 25 варіантів забарвлень
ВАЖЛИВО!
Замовлення кульок доступне тільки кратно 50 шт. Бажані номери кольорів можете вказати у коментарі до замовлення.
Якщо обраного кольору немає в наявності, магазин має право запропонувати заміну на свій розсуд або скасувати замовлення.

|
Розмір, см |
8 см |
|
Вага, кг |
0,6 |
|
Кіл-ть, шт |
100 |
|
Матеріал |
Високоякісний поліетилен високого тиску |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Кругла |
| Додаткові елементи | Так |
| Кількість елементів | 100 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Об`єм | 0.002 м³ |
| Вага | 0.6 кг |