







24 500 ₴

Ліжко машина пластик Форсаж синя Туреччина - відома модель популярного автомобіля. Ваша дитина мріє про пригоди, гонитву, перегони і екстрим? Ці фантазії можна здійснити з нашим новим ліжечком машинкою для дітей.

Це ліжко машинка буде відмінним місцем для ігор і розваг вдень, ну а вночі комфортним місцем для спокійного сну.
Виробник Туреччина

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | пластик |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Стать | Унісекс |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 100 см |
| Довжина дитячого ліжка | 210 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 50 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Захисний бортик | Так |
| Матрац | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звук | Да |
| Підсвічування | Да |
| Колір | Синій |