



6 520 ₴
Сухий басейн Hop-Hop - це яскравий, безпечний і неймовірно захопливий ігровий куточок для малюків. Він стане відмінним доповненням будь-якої дитячої кімнати або ігрової зони.
Переваги:
Характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 600 шт. |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Матеріал | ПВХ |
| Розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 400 мм |
| Об`єм | 0.224 м³ |
| Вага | 12 кг |