



13 115 ₴
Дитячий ігровий сухий басейн манеж Hop-Hop "Квадрат" ВП 250х250х40 см без кульок, Різнокольоровий


|
Розмір, см |
250х250х40 см, товщина борту 15 см |
|
Розмір упаковки, см |
235х40х60 см |
|
Вага, кг |
24 |
|
Необхідна кількість кульок, шт |
2200 (в комплект не входять) |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, поролон 50 кг/куб.м., липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 14.664 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Об`єм | 0.564 м³ |
| Ширина | 2500 мм |