









3 055 ₴


|
Розмір, см |
90х90х40 см, товщина борту 6 см |
|
Розмір упаковки, см |
90х40х30 см |
|
Вага, кг |
6 |
|
Необхідна кількість кульок, шт |
150-200 (не входить в комплект) |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, поролон 50 кг/куб.м, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Кругла |
| Додаткові елементи | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
| Об`єм | 0.133 м³ |
| Вага | 3.5 кг |