


11 990 ₴


|
Размер, см |
250х200х40 см, толщина борта 15 см |
|
Размер упаковки, см |
250х40х40 см |
|
Вес, кг |
23 |
|
Необходимое кол-во шариков, шт |
1700 (не входят в комплект) |
|
Материалы |
ПВХ ткань, поролон 50кг/куб.м, липучки, флизелин |
|
Гарантия |
1 год |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 13.728 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Об`єм | 0.528 м³ |
| Ширина | 2000 мм |