









2 249 ₴
Сидячий гамак від польського бренду Springos дає відчуття свободи, ідеальне для всіх, хто цінує якість і комфорт. До переваг цієї моделі можна віднести: елегантний дизайн, використання натуральних матеріалів при виробництві (хлопок, дерево) і дві подушки.
Полотно розміру 115 x 57 см виконано з бавовна і поліестер (65/35%), має красиве повітряопроникність. Гамак міцний і характеризується високою стійкістю до змін погодних умов. Перекладина довжиною 80 см дає змогу рівномірно розподіляти навантаження на конструкцію. Оскільки галак легкий і компактний, його можна завжди взяти з собою у подорож чи відпустку і приємно провести час на свіжому повітрі!
ОСОБЕННОСТИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ложа | 1150 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 570 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Гамаки |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал конструкції | Галодок і поліестер (65/35%) |
| Розмір | 115 x 57 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Колір | Різнобарвлення |